2024 (huidig seizoen)

Eerste Wedstrijd 2024

Groep A
Uitslag eerste wedstrijd 2024
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal gewichtTotaal aantal punten
1Jan16 18500 386 16 18500 386 
2Fré9950 206 9950 206 
3Onnie9300 195 9300 195 
4Rolf11 6100 133 11 6100 133 
5Eddy5400 113 5400 113 
6Meine1400 32 1400 32 
Groep B
Uitslag 1e Wedstrijd
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal GewichtTotaal aantal punten
1Simon12 16150 335 12 16150 335 
2Piet8700 181 8700 181 
3Peter4000 86 4000 86 
4Sijtse300 12 300 12 
5Joop
zwaarste brasem2500 Jan 
zwaarste voornnnb nnb 
1e wedstrijd30 mrt202410 DeelnemersWestergeest

Tweede Wedstrijd

Groep A
Uitslag tweede wedstrijd 2024
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal GewichtTotaal aantal punten
1Jan22 5750 137 38 24250 523 
2Fré107 15400 415 114 25350 621 
3Onnie14 6450 143 23 15750 338 
4Rolf11 6100 133 
5Eddy10 4250 95 15 9650 208 
6Meine12 7000 152 16 8400 184 
Groep B
Uitslag tweede Wedstrijd
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal GewichtTotaal aantal punten
1Simon12 16150 335 
2Piet19 3900 97 26 12600 278 
3Peter4000 86 
4Sijtse300 12 
5Joop
6Koos31 8750 206 31 8750 206 
zwaarste brasem2500 Jan 
zwaarste voorn400 Eddy 
2e wedstrijd13 apr20247 DeelnemersOosterlittens

Derde Wedstrijd

Groep A
Uitslag derde wedstrijd 2024
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal GewichtTotaal aantal punten
1Jan1000 21 39 25250 544 
2Fré1900 39 115 27250 660 
3Onnie400 24 16150 347 
4Rolf4550 97 17 10650 230 
5Eddy2700 57 18 12350 265 
6Meine300 17 8700191
Groep B
Uitslag derde Wedstrijd
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal GewichtTotaal aantal punten
1Simon12 16150 335 
2Piet26 12600 278 
3Peter4000 86 
4Sijtse1300 27 1600 39 
5Joop500 12 500 12 
6Koos7000 146 37 15750 352 
zwaarste brasem2900 Rolf 
zwaarste voorn400 Eddy 
3e wedstrijd27 apr202411 DeelnemersLauwersmeer

Vierde Wedstrijd

Groep A
Uitslag vierde wedstrijd 2024
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal gewichtTotaal aantal punten
1Jan19 2200 63 58 27450 607 
2Fré41 6800 177 156 34050 837 
3Onnie32 4700 126 56 20850 473 
4Rolf12 3400 80 29 14050 310 
5Eddy18 12350 265 
6Meine10 2500 60 27 11200 251 
Groep B
Uitslag vierde Wedstrijd
NaamAantalGewichtPuntenTotaal aantal vissenTotaal GewichtTotaal aantal punten
1Simon12 16150 335 
2Piet76 7800 232 102 20400 510 
3Peter2000 49 15 6000 135 
4Sijtse25 1800 61 32 3400 100 
5Joop17 6000 137 19 6500 149 
6Koos20 8400 188 188 24150 540 
7Sijfko1650 42 1650 42 
zwaarste brasem2900 Rolf 
zwaarste voorn400 Eddy 
4e wedstrijd11 mei202411 DeelnemersTijnje